We gaan weer trainen!

Vanaf 20 augustus tot 24 augustus is de TOP-week in Tilburg: de introductieweek voor alle nieuwe studenten. Wij zullen zelf te vinden zijn op 21 augustus tijdens de Decathlon Sportsday in het Leijpark en woensdagavond in Café Bolle om nieuwe leden te verwelkomen bij onze vereniging!

Vanaf volgende week beginnen de trainingen weer! De trainingen vinden elke week plaats op de volgende dagen:

 • Maandag – baantraining
 • Dinsdag – mountainbike training
 • Donderdag – wegtraining

We vertrekken altijd bij het Meeting Point voor het sportcentrum. De trainingen beginnen vooralsnog allemaal om 19:00. Naarmate de zon eerder onder gaat zullen we ook eerder starten met de trainingen, hou daarom de Facebookpagina van TSWV de Meet in de gaten om snel op de hoogte te zijn

De trainingen zijn toegankelijk voor fietsers van alle niveaus: samen uit, samen thuis. Als de niveauverschillen te groot zijn, maken we meerdere groepen zodat iedereen op zijn eigen niveau kan trainen.

Introductietrainingen

In september vinden er ook introductietrainingen plaats, waar je de kans krijgt om te proeven of het fietsen bij onze vereniging wat voor jou is. De trainingen vinden plaats op de volgende data:

 • Baan
  • 27 augustus
  • 3 september
 • Weg
  • 30 augustus
  • 6 september
 • Mountainbike
  • 28 augustus
  • 4 september

Wil je graag mee doen, maar heb je geen fiets? Neem dan contact met ons op, dan proberen we iets voor je te regelen. We hebben namelijk enkele leenfietsen tot onze beschikking.