ยป Lees verder voor de complete uitslag
Teun en Stefan waren al vroeg aanwezig om de laatste dingen aan het parcours te veranderen en ook Ronald was al vroeg in touw. Al snel voegden de overige vrijwilligers zich bij hun. Katja en Gina bleken allround het het vastleggen van inschrijvingen en het bijhouden van het klassement, terwijl Anouk als aankomend beroepsfotograaf prachtige foto’s schoot en Maxim de wedstrijd van een prachtig commentaar voorzag.
Dat er offroad talenten binnen de Meet aanwezig zijn, werd met het offroadweekend duidelijk maar de weersomstandigheden bleken tijden de Super Prestige niet helemaal in lijn met die van een week daarvoor. Al tijdens het inrijden daalden de regen overvloedig neer op de renners en het parcours, wat de vrijwilligers in de kantine niet jaloers maakte.
Renners van de Meet waren ruim vertegenwoordigd in de vorm van Nick, Job, Teun, Roukebert, Ronald, Stefan en Paul. Daarnaast was er ook een afvaardiging van Pijnenburg en onze wielervrienden uit Eindhoven aanwezig, waarvoor hulde.
Al vanaf het begin werd het gas vol open getrokken op het technische en zware parcours. Na drie rondes was al grotendeels duidelijk wat de einduitslag zou worden. Nick kon helaas nummer 1, 2 en 3 niet volgen en zat ter harken op zijn fiets met een mijnwerkersgezicht, terwijl daarachter de ander meet renners vochten voor hun plaatsje.
Dat het materiaal veel te verduren kreeg mag duidelijk zijn. Uiteindelijk was dit voor onze Fries een mooi excuus om het verlies van onze Bollo aan toe te schrijven. Ook onze gebruinde mr. bubba bubba Paul Hanifer had een excuus. Gedurende de race was hij in de positie van rode lantaarndrager. Zijn voorganger verloor de controle in een afdeling en vloog over de kop. Goed als onze Paul is, moest hij natuurlijk hulp verlenen. Wat hem deed besluiten zijn wedstrijd niet meer voort te zetten.
Uiteindelijk bleek Nick de sterkste van de Meet gevolgd door respectievelijk Job, Teun, Roukebert, Ronald en Stefan. De regen en kou werd spontaan vergeten nadat iedereen een warme douche had genomen en zich aan de snert tegoed kon doen. Eindhoven nam de leiding over de gehele wedstrijd en Pijnenburg nam de tweede en derde plaats in beslag. Nick eindigde net buiten het podium.
Al met al een mooie dag. Op naar de volgende uitdaging!
UITSLAG SUPER PRESTIGE 2011 |
||||
Positie |
Naam |
Startnummer | Vereniging | Woonplaats |
1 |
Dorian Salvagniac |
19 |
Squadra Veloce | Eindhoven |
2 |
Jeroen van den Hout |
14 |
twc pijnenburg | Tilburg |
3 |
Jasper de Laat |
12 |
sv-virgo / twc pijnenburg | Tilburg |
4 |
Gino Schellekens |
11 |
twc pijnenburg | Tilburg |
5 |
Nick van Nieuwenhuizen |
35 |
De Meet | Tilburg |
6 |
Arjen Martens |
37 |
Squadra Veloce | Tilburg |
7 |
Job Hendrickx |
36 |
De Meet | Tilburg |
8 |
Teun Forschelen |
31 |
De Meet | Tilburg |
9 |
Roukebert de Boer |
30 |
De Meet | Tilburg |
10 |
Wouter van Roosmalen |
15 |
Squadra Veloce | Eindhoven |
11 |
Stefan Audenaerd |
13 |
De Meet | Tilburg |
12 |
Ronald Kolkman |
18 |
De Meet | Tilburg |
13 |
Kars Welten |
17 |
– |
– |
14 |
Christophe Broos |
10 |
twc pijnenburg | Tilburg |
15 |
Vith Storch |
34 |
Squadra Veloce | Eindhoven |
DNF | Paul Hanifer |
33 |
De Meet | Tilbug |
DNF | Nard van der Sanden |
32 |
Squadra Veloce | Eindhoven |
DNF | Wouter Jeagers |
16 |
twc pijnenburg | Amsterdam |